Tauryda, pieniądz, XV w.
Zakończenie: 09-12-2021 20:15:20
Tauryda, pieniądz, XV w.
208969
Opis: | Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w obwódce perełkowej, Rw: Tamga tatarska w obwódce perełkowej |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.4 mm, 0.66 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 110