Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Rozpoczęcie: 29-11-2021 18:00
Zakończenie: 09-12-2021 20:15:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:15:40
198650
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca rozwidlona laska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.9 mm, 0.22 g
Literatura: BRP Prusy T2.17, W. 15, Neumann 1.b

Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 126