Polska, zestaw 3 odznak Wzorowy Marynarz, od 1973

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:47:40
334683
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 3 odznak Wzorowy Marynarz, od 1973, Warszawa, w skład zestawu wchodzi Złota, Srebrna i Brązowa Odznaka Wzorowego Marynarza
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, tombak srebrzony, tombak złocony, emalia, razem 3 sztuki
Literatura: Wełna Odznaki 239, 240, 241

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 106

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  20 zł
4)  18 zł