Polska, Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty z miniaturą, od 1946

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:47:20
334682
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka pamiątkowa I Dywizji Piechoty z miniaturą, od 1946, Warszawa, Wieniec, w którym medalion, w którym głowa Tadeusza Kościuszki w lewo, wokół 1 WDP - LENINO-BERLIN, niżej wstęga, na której 1943 - 1945 / 9 V, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA, miniatura bita bez kontry
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak niklowany, emalia, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  42 zł
5)  36 zł