Polska, Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1954

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:45:20
334677
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Skoczka Spadochronowego, 1954, Warszawa, Na zielonym tle wizerunek skoczka ze spadochronem, na czaszy spadochronu Orzeł, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 22.1 x 50.7 mm, 15.44 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 271

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 149

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  22 zł
5)  16 zł