Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Politycznej, 1952

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:41:20
334665
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka Oficerskiej Szkoły Politycznej, 1952, Warszawa, Romb, w jego górnej części Orzeł, niżej O S / POLIT., niżej krokiew, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 23.6 x 44.4 mm, 8.05 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 66

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 117

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  40 zł