Polska, Odznaka Wzorowego Kierowcy wz. 1953, 1953–1958

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:41:00
334664
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Kierowcy wz. 1953, 1953–1958, Tarcza na której znak wojsk samochodowych, wyżej WZOROWY / KIEROWCA, niżej 1 w prostokącie, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabita litera WW, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, emalia, 28.4 x 40.7 mm, 17.63 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 165

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  30 zł