Dewocjonalia, Krzyż, XVIII–XIX w.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:37:40
334390
Opis: Dewocjonalia, Krzyż, XVIII–XIX w., Ukrzyżowany Chrystus, nad nim wstęga z INRI, na stronie odwrotnej Najświętsza Maria Panna Niepokalanie Poczęta, nad nią W
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 18.7 x 32.3 mm, 3.77 g, patyna

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 196

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł