Ruś Kijowska, Krzyż, X–XIII w.

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:36:40
334387
Opis: Ruś Kijowska, Krzyż, X–XIII w., krzyż emaliowany
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.9 x 39.4 mm, 4.79 g, widoczne pozostałości emalii

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 470

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  150 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  110 zł
7)  110 zł
8)  80 zł
9)  50 zł
10)  48 zł
11)  46 zł
12)  42 zł
13)  38 zł
14)  36 zł