Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:35:40
330013
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Święty Jerzy, Częstochowa, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie, srebro próby '925' 44.9 mm, 42.15 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 107

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł