Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:34:40
334384
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 20.34 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 183

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  32 zł
8)  30 zł