Watykan, medal - Brama św. Pankracego, 1856

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:33:00
334087
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), medal - Brama św. Pankracego, 1856, Aw: Popiersie papieża w prawo, PIVS IX PONT MAX ANNO XIV; Brama św. Pankracego, PORTAM VRBIS IN JANICVLI VERTICE RESTITVIT ORNAVIT, na bramie inskrypcja ANNO DOMINI MDCCCLIV PONTIFICATVS VIII, w odcinku ANNO MDCCCLVI / sygnatura V VESPIGNANI ARCHIT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 43.4 mm, 33.15 g, przetarty, ale ładny

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 209

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  200 zł
8)  195 zł