Niemcy, medal na pamiątkę chrztu (?)

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:32:00
334094
Opis: Niemcy, medal na pamiątkę chrztu (?), Aw: Scena chrztu Jezusa w Jordanie, w dolnej części sygnatura T(?) - W, DAS IST MEIN LIEBER SOHN AN WELCHEM ICH WOHL GEFALLEN HA / BE DEN SOLT IHR HOREN • MATTHEI AM • 17 • CAPITTEL, Rw: Scena chrztu dziecka, u góry tetragram, IHS i Gołębica w promieniach, DIE SO ENTPTANGEN DIE ИEILIG TAUF NIMBT GOTT ZU SEINEN KINDERN AUF
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane, 48.4 mm, 18.29 g, cyzelowane tło

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 303

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  160 zł
8)  120 zł
9)  100 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł