Francja, medal upamiętniający bitwę pod Jeną - późniesza odbitka, 1806

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:30:40
334088
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), medal upamiętniający bitwę pod Jeną - późniesza odbitka, 1806, sygnowany F. ANDRIEU; Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, NEAPOLIO IMPERATOR REX; Rw: Napoleon na galopującym koniu, w rzymskiej zbroi, w prawo, trzymający wiązkę piorunów, którą atakuje wrogów, powyżej orzeł, BORVSSI DIDICERE NVPEE, w odcinku EXERCITV AD IENA M / DELETO XIV OCTOB. / MDCCCVI
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.8 mm, 38.50 g
Literatura: Bramsen 537

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 251

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  160 zł
7)  120 zł