Francja, medal z serii władcy Francji – Jan II Dobry, 1837

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:30:00
334085
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Jan II Dobry, 1837, sygnowany CAQUE F.; Aw: Popiersie władcy w prawo, JEAN LE BON ROI DE FRANCE; Rw: JEAN DIT LE BON / 51EME ROI / FILS DE PHILIPPE DE VALOIS... MORT A LONDRES / 1364
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 75.13 g, patyna
Literatura: Collignon 1558

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 209

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  180 zł