Wielka Brytania, 6 pensów, 1887

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:29:00
334371
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 6 pensów, 1887, Londyn
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: S. 3928, KM 759

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 340

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  170 zł
4)  145 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  55 zł
15)  50 zł
16)  48 zł