Niemcy, 2 grosze (20 fenigów), 1855 F

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:23:20
334368
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), 2 grosze (20 fenigów), 1855 F, Drezno, Scheide münze
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 143

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 102

1)  65 zł
2)  60 zł