Niemcy, talar, 1836 K

Niemcy, talar, 1836 K

Niemcy, talar, 1836 K

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:17:20
334738
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Leopold Fryderyk (1830–1852), talar, 1836 K, Karlsruhe
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 87, Davenport 523, Thun 23

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 127

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 000 zł