Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1635

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:16:40
334950
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Brabancja, patagon, 1635, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.02 g, patyna
Literatura: Davenport 4462, Delmonte 295

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 217

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  150 zł