Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:49:00
334637
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rysy na rewersie
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 201

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  200 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł