Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:48:00
334355
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW, Warszawa, ogon Orła z wystającym piórem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1159, Kuriański Z2W39.2.b, Plage 378b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 200

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  105 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  60 zł