Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:44:40
331953
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1766 G, Warszawa, duża litera G pod tarczą herbową, Orły w tarczy herbowej smukłe, duże litery legendy
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.66.1.a (R), Parchimowicz SAP 8.a5, Plage 156, Plage-miedź 217

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 246

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  50 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  42 zł