Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Polska, ort, 1754 EC

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:44:00
334632
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, wąskie popiersie z owalnym, żeberkowanym przekrojem naramiennika zbroi, krzyżyk globu korony celuje w lewą połowę podstawy drugie "I" w III w legendzie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Anuszczyk 54A.3.f, Kahnt 687 var. b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  150 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł