Polska, denar, 1162–1166

Polska, denar, 1162–1166

Polska, denar, 1162–1166

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:32:20
334377
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173), denar, 1162–1166, Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, z boków dwa krzyże, BOL\ZLAS; Rw: Trzej książęta za stołem na wprost
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.23 g, wykruszenie
Literatura: Frynas P.8.3 (R), Gum-H. 92, Kopicki 57.d/h (R4), Stronczyński T.58.l/m, Such. XI/XII w. XXI

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 228

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  190 zł
5)  185 zł
6)  180 zł