Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:30:40
334400
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGISTER x GENERALIS, Rw: Krzyż, + DOMINORVM x PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.66 g, patyna
Literatura: Neumann 5, Vossberg §35/121

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 214

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł