Tauryda, pieniądz, XV w.

Tauryda, pieniądz, XV w.

Tauryda, pieniądz, XV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:27:40
208968
Opis: Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w rombie, Rw: Tamga tatarska w rombie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.61 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 81

1)  90 zł