Cesarstwo Rzymskie, follis, 325–326

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:24:00
334827
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, 325–326, Nicomedia, Aw: Popiersie władcy w lewo, D N FL IVL CRISPVS NOB C, Rw: Brama obozowa, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku MNB
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.22 g, zielona patyna
Literatura: RIC 122

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 205

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  38 zł