Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, rok 1 (268–269)

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:21:40
334833
Opis: Rzym prowincjonalny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268–270, tetradrachma bilonowa, rok 1 (268–269), Aleksandria, Aw: Popiersie Klaudiusza w prawo, ΑVΤ ΚΛΑVΔΙΟC CΕΒ; Rw: Nike stojąca w prawo, trzymająca tarczę z inskrypcją LA (data)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.7 mm, 8.55 g, uszkodzenie powierzchni rewersu
Literatura: Förschner 1134, SNG Cop. 836

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 78

1)  48 zł