Cesarstwo Rzymskie, semis, 249–251

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:20:40
334947
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan Decjusz (249–251), semis, 249–251, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M Q TRAIANVS DECIVS AVG, Rw: Mars stojący w lewo, trzymajacy rękę na tarczy i włócznię, po bokach S - C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.4 mm, 3.43 g, zielona patyna
Literatura: RIC 128, C. 102

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł