Cesarstwo Rzymskie, denar, 103–111

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:13:00
334399
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 103–111, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P, Rw: Trofeum z tarczami, mieczami i oszczepami, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.80 g, patyna
Literatura: RIC 147, C. 98

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł