Cesarstwo Rzymskie, as, 22–23 ne

Rozpoczęcie: 22-11-2021 18:00
Zakończenie: 02-12-2021 21:10:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:10:20
334915
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Druzus (14 pne–23 ne) – syn Tyberiusza i Wipsanii, as, 22–23 ne, Rzym, Aw: Głowa Druzusa w lewo, DRVSVS CAESAR TI AVG F DIVI AVG N; Rw: W polu SC, w otoku PONTIF TRIBVN POTEST ITER
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.2 mm, 10.68 g, niewielkie uszkodzenie obrzeża, rzadki typ
Literatura: RIC 45 (Tyberiusz), C. 2

Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 166