Polska, 1.000 złotych, 15.01.1946

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 20:26:40
334478
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 1.000 złotych, 15.01.1946, seria A. 1234567 / A. 8900000, czerwone dwukrotne przekreślenie i poziomo SPECIMEN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne zagniecenia, cztery drobne ugięcia, prawy margines po lekkiej konserwacji, ładna prezencja, rzadki banknot
Literatura: Lucow 1163 (R6), Miłczak 122Wc

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 242

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 200 zł
4)  1 150 zł
5)  1 100 zł
6)  1 100 zł
7)  1 000 zł
8)  920 zł