Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 20:22:20
334468
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), 2 złote, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria Aa, numeracja 658454, czerwony ukośny nadruk “WZOR” i poziomy “Bez wartości”
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji, drobne zagniecenia
Literatura: Lucow 1082 (R5), Miłczak 106Wb

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 120

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  330 zł
7)  320 zł