Polska, medal PZPR - 40. lecie zjednoczenia PPR i PPS, 1988

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:09:20
334306
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal PZPR - 40. lecie zjednoczenia PPR i PPS, 1988, Aw: Drzewo z flagami i sztandarami zamiast gałęzi, napisy PZPR / 40 LECIE ZJEDNOCZENIA / PPR - PPS, Rw: Żołnierze z dużymi sztandarami, wśród nich napis PPR - PPS, u dołu W WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ I SOCJALIZM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 101.8 x 93.7 mm, 388.41 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 139

1)  75 zł
2)  70 zł