Polska, medal - Katyń, 1988

Polska, medal - Katyń, 1988

Polska, medal - Katyń, 1988

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:08:40
334300
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Katyń, 1988, Warszawa, Aw: Orzeł wojskowy, niżej PAMIĘCI POLSKICH OFICERÓW / ZAMORDOWANYCH W KATYNIU, niżej ułamana szabla z napisem HONOR i, z prawej sygnatura mennicy i PTAiN 1988 BCH, Rw: Grupa ludzi ze związanymi rękami, stojących tyłem nad dziurą, na dnie której napis KATYŃ, medal projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal srebrzony 71.7 x 71.9 mm, 218.67 g, nakład 1.500 sztuk, piękny egzemplarz
Literatura: Paszkowycz 149/88, MMP 89/13

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł
4)  20 zł
5)  18 zł