Polska, medal 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:08:00
334295
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - Mennica Warszawska, medal 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987, Warszawa, Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lewej okręt płynący w prawo, na dole 28 XI 1627 / BITW POD OLIWĄ, Rw: Popiersie 1/3 w lewo, AREND / DICKMANN / ADMIRAŁ / FLOTY / POLSKIEJ - 1572* / +1627, z prawej sygnatura PTAiN 1987 - BCH, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany 70.1 mm, 139.11 g
Literatura: MMP 88/785, Paszkowycz 123/87

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 156

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  36 zł