Polska, kopia wykonana metodą odlewu medalu z Władysławem Leopoldem Jaworskim

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:05:20
334294
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), kopia wykonana metodą odlewu medalu z Władysławem Leopoldem Jaworskim, autorstwa K. Chodzińskiego, Aw: Popiersie w prawo i napis WŁADYSŁAW LEOPOLD JAWORSKI, na ramieniu sygnatura
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona 70.2 mm, 94.49 g
Literatura: Strzałkowski - patrz 362

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 107

1)  50 zł
2)  48 zł