Rosja, Ikona podróżna, I poł. XIX w.

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:04:20
334308
Opis: Rosja, Ikona podróżna, I poł. XIX w., Ikona z pięcioma scenami: na zwieńczeniu Ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, niżej Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny, Narodzenie Jezusa, Narodzenie Marii, Wprowadzenie Najświętszej Marii Panny do Świątyni
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 96 x 161 mm, 261.42 g

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 313

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  430 zł