Niemcy, medal patriotyczny, 1916

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:04:00
334304
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa (1914–1918), medal patriotyczny, 1916, sygnowany HOSAEUS, Aw: Klęcząca w prawo kobieta trzymająca w prawej dłoni pudełko z biżuterią, a w lewej łańcuszek z zawieszką, IN EISERNER ZEIT, na dole 1916, Rw: Wieniec pod napisem, GOLD / GAB ICH ZUR / WEHR EISEN / NAHM ICH ZUR / EHR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo 40.3 mm, 18.40 g, patyna

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 99

1)  18 zł