Francja, medal - Inauguracja portu lotniczego w Rennes, 1933

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:03:40
334305
Opis: Francja - XX wiek, medal - Inauguracja portu lotniczego w Rennes, 1933, sygnowany S. GRUN, Aw: Lecący w lewo Orzeł, powyżej samolot, Rw: Płonąca pochodnia, u góry 65, legenda u dołu AEROPORT DE RENNES ST. JACQUES/TERRAIN J.M.LE BRIX/INAUGURATION/28.29.30.JUILLET 1933, na obrzeżu punca "BRONZE"
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 49.5 mm, 58.56 g, miejscowa patyna, delikatne wady rantu

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 111

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł