Francja, żeton, 1731

Francja, żeton, 1731

Francja, żeton, 1731

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:03:20
334076
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton, 1731, Aw: Popiersie w prawo, pod popiersiem sygnatura M, LUD• XV•REX - CHRISTIANISS., Rw: Pszczoły lecące w stronę słońca o ludzkiej twarzy, DUCEM REGEMQUE SEQUUNTUR, w odcinku SECRETAIRES DU ROI / 1731
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.8 mm, 7.43 g, wyraźne uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Feudarent 336

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 237

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł