Wielka Brytania, 2 szylingi (floren), 1887

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:02:00
334082
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 2 szylingi (floren), 1887, Londyn, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, patyna
Literatura: S. 3925

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 222

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  50 zł