Wielka Brytania, odważnik monetarny do monety o nominale 1/2 suwerena, 1821

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:01:40
334083
Opis: Wielka Brytania - Jerzy IV (1820–1830), odważnik monetarny do monety o nominale 1/2 suwerena, 1821, Aw: Lew stojący na koronie, w lewo, ROYAL MINT / 1821, Rw: W środku 2.13 1/8, u góry DW GR, w otoku CUR WEIGHT / HALF SOVEREIGN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 9.2 mm, 3.96 g, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 149

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  55 zł
4)  48 zł