Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2006

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 22:00:00
333622
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2006, West Point, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, piękna moneta
Literatura: KM 273

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 46

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł