Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:55:20
333974
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1901 Ф•З, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia na rancie
Literatura: Bitkin 53, Kazakov 224

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 318

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  80 zł
15)  70 zł
16)  60 zł