Rosja, 5 kopiejek, 1727 KД

Rosja, 5 kopiejek, 1727 KД

Rosja, 5 kopiejek, 1727 KД

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:54:00
333972
Opis: Rosja - Katarzyna I (1725–1727), 5 kopiejek, 1727 KД , Moskwa (Krasnyj monetnyj dwor)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 274-289, Brekke 19

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 272

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  90 zł
11)  60 zł
12)  50 zł
13)  46 zł
14)  42 zł
15)  38 zł