Niemcy, 3 marki, 1908 E

Niemcy, 3 marki, 1908 E

Niemcy, 3 marki, 1908 E

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:47:00
334113
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1904–1918), 3 marki, 1908 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 134

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  42 zł
9)  38 zł
10)  36 zł