Niemcy, 3 marki, 1909 A

Niemcy, 3 marki, 1909 A

Niemcy, 3 marki, 1909 A

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:45:20
334108
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1909 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 131, Jaeger 103

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł