Niemcy, 5 marek, 1902 G

Niemcy, 5 marek, 1902 G

Niemcy, 5 marek, 1902 G

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:42:20
334103
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907) - system markowy, 5 marek, 1902 G, Karlsruhe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadszy rocznik, nakład 128.100 sztuk
Literatura: AKS 152, Jaeger 33

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 137

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  120 zł