Niemcy, 2 guldeny (Doppelgulden), 1825

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 25-11-2021 21:36:40
334132
Opis: Niemcy - Badenia - Ludwik I Wilhelm August (1818–1830), 2 guldeny (Doppelgulden), 1825, Mannheim
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie justowane na rewersie, patyna, nakład 6.640 szt., najrzadszy rocznik
Literatura: AKS 54, Davenport 517, Kahnt 20, Thun 17

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 152

1)  1 800 zł